Jdi na obsah Jdi na menu
 


Každý má nárok na život

24. 12. 2009

„No tak, pohni tím zadkem Zacku!“ zařval šéfkuchař na Zacka. „Ty objednávky se neudělají sami.“ 
„Jo, jo.“ odpovídá mu Zack a při tom plynulým pohybem obrací zeleninu v pánvi. „Už to bude.“. Najednou mu uslyší známé vyzvánění svého mobilu Aijo Cycling od An cafe. Aniž by přestal vařit, podívá se na displey svého mobilu, kde se objeví pro něho neznáme číslo a zvedne ho.
„Je tam prosím pan Zack Swarzbaum?“ ozve se z telefonu, dřív než dokáže zareagovat. 
„Ano u telefonu.“ odpoví krátce. 
„Tady nemocnice sv. Augusta. Jste veden v seznamu dárců a my Vás žádáme o dárcovství kostní dřeně. Jste ochoten ji poskytnout?“ vychrlí někdo do sluchátka ohromnou rychlostí.
„Jistě.“ odpoví Zack ihned. „Kdy se mám stavit?“
„Jestli byste byl ochoten tak prosím ihned. Je to naléhavé.“odpoví mu sluchátko telefonu.
„Dobře, hned jsem tam. Nashle.“ položí telefon a letí k šéfovi, kde se překotně omlouvá, že musí pryč, ani ale nečeká na odpověď a už běží ke svému masserati. Za chvíli už je u nemocnice sv. Augusta, kde ho u dveří očekává jeho dlouholetý přítel doktor Ian Ledley.
„Ahoj Zacku.“pozdraví ho Ian.
„Iane, tak o co se jedná?“podívá se na něho Zack.
„Jde o mladého kluka.Za týden mu bude šestnáct. Leukémií trpí od dvanácti a chemoterapie nezabírá. Umírá Zacku. Musíme si pospíšit, ještě dvě hodiny a bude po něm.“dokončí vysvětlení Ian.
„Tak na co ještě čekáme?“ptá se Zack s úsměvem a spolu se vydají do nemocnice.

 

 „Už jsi vzhůru?“ptá se Ian. Zack pomaličku otevírá oči. 
„Ne. Třeští mi hlava.“zamračí se na Iana. 
„To je po narkóze normální.“šklebí se na něho Ian „Jinak operace proběhla normálně a kluk i ty můžete být za pár dní propuštěni.“. 
„Jak mu je?“ ptá se Zachary se zájmem.
 „Víš že bych ti o něm neměl nic říkat.“podívá se na něho Ian. „Ale ten kluk je na tom z lékařského pohledu dobře, až na to že se zdá podvyživený a jeho rodina o něho nejeví příliš velký zájem, je v pohodě.“ 
„Jak to myslíš, že o něho nejeví příliš velký zájem?“zatváří se Zack nechápavě.
 „Jde o to že je mladší, jeho rodiče se starají víc o prvorozeného a on prostě proto přijde zkrátka.“vysvětluje Ian. „Víc, už ale ode mne neuslyšíš, protože bych tím porušil lékařské tajemství. Měl bys odpočívat.“
 „No dobře. Jsem docela unavený, takže zatím dobrou.“zavírá Zack oči. Za chvíli se ale probudí a začíná se nudit. Vylézá proto z postele a sedá si do vozíčku, který pro něho připravili, protože se má po operaci šetřit. Nakonec se, ale rozhodne proti. Začne se jen tak procházet po chodbě s mobilem v ruce, když mu z ničeho nic Summer dive, další písnička od An-cafe, oznámí přicházející sms-ku. Z jednoho pokoje vykoukne neučesaná hlava s roztomilým úsměvem a rozespalýma očima.
 „Pěkná písnička, ale podle mě je Itadakimasu od Charlotte lepší.“už chce zase zalízt, když si na něco vzpomene. „Jo měl by si ses schovat, než přiletí setra.“ Zack na nic nečeká a zaleze k překvapenému klukovi do pokoje.
 „Já nemyslel ke mně.“zavře kluk nevěřícně dveře a zaleze zpátky do postele.
 „Měl si otevřené dveře.“pokrčí Zack rameny a schová se v koupelně. Za okamžik vejdou do pokoj dvě sestry a zahledí se na kluka, který mezitím začal předstírat spánek.
 „Spí jak andílek.“povzdychne si jedna.
 „Alespoň se teď, když už má nejhorší za sebou, konečně pořádně vyspí a nebude mít jak zombík kruhy pod očima.“odpoví jí druhá. „Pojď, necháme ho spát, odsud ten hluk nebyl.“domluví a obě zmizí ve dveřích, které za nimi neslyšně zavřou. Zack celou scénku pozoruje z koupelny, když se dveře zavřou chvíli ještě čeká a pak až vyleze.
 „Seš mi něco dlužen, abys věděl.“promluví na něho kluk. 
„Jsem Zack a ty se jmenuješ?“ptá se ho Zack a přitom si ho prohlíží. Obličej vypadl hladce jako u porcelánové panenky, vyšpulený spodní ret a neposlušné vlasy, medové barvy. Víc v té tmě neviděl,ale i tak podle něho vypadal úplně jako hravé malé medvídě, ale to až na oči. Oči měly kouřovou barvu a vypadaly, jakoby už viděly hodně krutých věcí. Celý jeho vzhled a to i oči Zacka lákaly k tomu ho ochraňovat. Zacka nezarazilo, že si ho prohlíží, už dávno věděl, že je na kluky. 
„Jmenuju se Airi.“odpoví mu. Zack se na něho nechápavě zahledí a zároveň si vychutnává zvuk jeho hlasu. 
„Adrian Ignác Robert Iljič .“usměje se na vysvětlenou Airi. 
„Dlouhý, ale pěkný.“řekne Zachary a posadí se k němu na postel.
„Co si myslíš, že děláš?!“vyjede na něho Airi a posune se tak, že by spadl, kdyby ho Zack nechytil a nepřitáhl k sobě. Teď ležel Airi pod Zackem. Zack se musel pořádně nadechnou, aby uklidnil svou rozbouřenou krev. 
„Slez ze mě!“začne se pod ním vrtět Airi a Zack cítí, jak mu začíná tvrdnout penis. 
„Přestaň sebou vrtět, nebo se stane něco co určitě nechceš.“řekne Zack chraptivým hlase a Airi ,jako mávnutím proutku, přestane. Zack z něho pomaličku sleze. 
„Radši půjdu, než se tu znovu objeví sestra.“vymluví se Zack a rychle zmizí ve dveřích, které vedou na chodbu. Další dny se Zack Airimu vyhýbá. Znovu ho potkává, až když už ho propouští domů, kde ho zahlídne u přepážky telefonovat. Je oblečený do džínů a trička a u přepážky leží jeho taška s oblečením.
 „Jak to myslíte, že pro mě nemůžete přijít, bez vás mě nepropustí.“křičí Airi do telefonu. „V Anglii?! Co sakra děláte v Anglii?! Až za dva týdny? To mě tu …“nedořekne Airi, telefonní spojení se zničehonic přerušilo.
 „Bez dozoru tě bohužel nemůžeme pustit Airi.“promluví na něho sestra za přepážkou. „Je mi to líto.“ To už k nim dojde i Zack. Na chvíli se zarazí. 
„Jestli chceš Airi, můžeš na ty dva týdny zůstat u mě.“navrhne Zack nakonec zcela ohromenému Airimu a podívá se na sestru s dotazem v očích. 
„To by šlo.“odpoví mu sestra. Airi se na chvíli zamračí, když rozebírá Zackovu nabídku, nakonec se ale usměje. 
„Díky.“promluví s úsměvem a vrhne se Zackovi kolem krku. Zack podepíše propouštěcí zprávy a oba zamíří k jeho autu.
 „Ty máš masseratti.“prohlásí Airi obdivně a zadívá se na černého sporťáka. 
„Tak se tady nerozplývej a nasedni.“začne se mu Zack smát. Airi celý zčervená a sedne si dopředu na místo spolujezdce. Zack, který už dávno sedí v autě, pustí motor a do autorádia vloží Cd, za chvíli se rozezní Luna od Gackta. Na nic dalšího nečeká a vyjíždí z nemocničního parkoviště. Za necelých dvacet minut dorazí do centra. Párkrát odbočí, než dorazí k domu s velkou zahradou. Vystoupí a dojdou až k domu. Na dveřích do domu je umístěn jak normální zámek tak i zámek na číselný kód, když se konečně dostanou do domu je Airi zcela ohromen. Dům je velký a přesto tak pohodlně zařízený. Airi se cítil vítaný a to ho náramně překvapilo i potěšilo. Zack zmizel v jakýchsi dveřích, kde si odložil svou tašku, potom se vrátil, vzal Airovu tašku, vyběhl, zcela bez problémů, do schodů a vedl ho do jeho pokoje. 
„Tady můžeš spát ty.“promluví Zack a vpustí Airiho do pokoje. Ten se ale zarazí ve dveří s ústy dokořán. Naproti dveřím bylo rozložité okno, které se táhlo přes celou zadní zeď, pod ním stála velká postel. 
„Ty dveře vpravo vedou do koupelny a ty druhé do skříně.“promluví na něho Zack a zatím mu donese tašku s věcmi do skříně. „Půjdu něco uvařit doufám, že ti nevadí kuřecí kung-pao s rýží?“ 
„ Ne nevadí. Je to moje oblíbené jídlo.“promluví zcela ohromený Airi. Zack se na něho usměje a zmizí směrem ke kuchyni. Za chvíli se bytem nese vůně kari a kurkumy a Airimu se začnou sbíhat sliny. Jde se do kuchyně podívat na Zacka, jak mu to jde, ve dveřích se ale zarazí. Zack k němu stojí zády a plynulým pohybem ruky obrací zeleninu v pánvi. Airi si ho přeměří pohledem. Zack na sobě má jen džíny, jeho košile leží na nedaleké židli. Pomaličku klouže pohledem po jeho těle. Tmavé vlasy mu spadají až na ramena, ramena má široké, ale ne přehnaně, dlouhé nohy a jeho pozadí! Měl pěkně tvarované pozadí a těsné džíny to jen zdůrazňovaly. 
,Jak to že jsem si toho zadku nevšiml dřív.‘ pomyslí si Airi a dál fascinovaně pozoruje Zacka.
„Jídlo už je hotové, takže jestli seš už vynadíval, můžeme jíst.“promluví po chvilce Zack a otočí se čelem k Airimu, v rukách přitom drží dva naložené talíře.
 „Jak dlouho víš, že tu stojím?“ zeptá se nevěřícně Airi.
 „Od té doby co si přišel.“odpoví mu Zack, pokládá talíře na stůl a sedá si na židli. Airi se celý červený sesouvá na židli naproti Zackovi a přijímá nabízené hůlky.
 „To je roztomilé.“řekne Zack jen tak pro sebe a Airi se na něho jen nechápavě s otázkou v očích podívá. 
„To jak se červenáš.“odpoví mu Zack na nevyřčenou otázku a s úsměvem pozoruje, jak Airi ještě víc zčervená. Najednou se ale Airi vzchopí. 
„Nemysli si, už sem viděl hezčí kluky.“řekne Zackovi drze.
 „A uměli i tohle?“ zeptá se sebevědomě Zack, zcela bez varování se k němu nahne přes stůl, chytne ho za bradu a políbí ho na rty. Nečekal ale, že Airi ten polibek prohloubí. Zack, aniž by přerušil polibek, odsune stůl a vytáhne si Airiho do náruče, ten si za jeho zády zasekne nohy do sebe, ruky mu obtočí kolem krku a drží se ho jako malá opička. Zack si ho pevně přitiskne k sobě a odnáší ho směrem k jeho ložnici, kde ho pokládá na postel mezi bezpočet polštářků. Z náruče ho ale nepouští a tak klesá do postele zároveň s ním. Podepírá se lokty, aby Airiho nezalehl. Líbat ho přestává pouze, když mu sundává tričko. On na sobě košili už nemá. Chce rozepnout Airimu kalhoty, ale Airi byl rychlejší, sundal Zackovi kalhoty i boxerky a i on sám se stihl už vysoukat z džínů. 
„Jsi nějaký nedočkavý.“zašeptá Zack Airimu do ucha. Airi mu v odpověď začne cumlat ušní lalůček. Zack začal líbat Airiho na hruď, olízne mu bradavku a pomaličku postupuje dolů k bříšku a níž. 
„Ne to nemusíš.“chce ho Airi zarazit. 
„Ale já chci.“usměje se Zack a vezme si jeho chloubu do úst. Airi se prohne, čímž má Zack ještě větší přístup k jeho chloubě a zasténá. Zack ho celého pohltí a začne ho sát. Airi cítí jak ho na slabinách šimrají Zackovi vlasy, dlouho to nevydrží a vyvrcholí do Zackovích úst. Zack,jako by se nic nedělo, vše spolyká a ještě si mlsně oblízne z rtů zběhlou kapku, potom políbí Airiho na rty, aby i on se mohl okusit. 
„Neboj, ještě jsme neskončili.“zašeptá Zack do Airiho úst „Ale pro dnešek konec. Doktor říkal, že se nemáš vysilovat.“. 
„Nene.“zpupně zatřese Airi hlavou, přetočí Zacka na záda, popadne tubu rubrikantu, natře mu jeho chloubu a začne na něho pomaličku nasedávat. Když se dostane až na konec, stáhne rty do bolestivé grimasy a z očí se u vyderou slzy. 
„Blázínku nebyl jsi připravený.“utěšuje ho Zack a slíbává mu slzy z tváří. Po chvíli už ale Airi necítí bolest, tak se pohne, když ani tehdy neucítí bolest tak se začne pomaličku pohupovat. Zack ho uchopí za boky a začne se proti němu pohybovat, když už se tempo natolik zrychlí, že cítí že už to nevydrží sáhne mezi jejich dvě těla a uchopí Airiho už zase tvrdou chloubu a začne ji třít. Zack vyvrcholí jako první a chvíli po něm i Airi. Airi se celí udýchaný svalí vedle Zacka do postele, ten si ho přitáhne do obětí a společně usnou jako by je do vody hodily.

 

Ráno je probudí vyzvánění mobilu ….

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(AnnElfwind, 20. 9. 2010 21:14)

Zlato, chceš, abych tě měla na svědomí? Ne? Tak koukej urychleně napsat pokračování, nebo za sebe neručím! Jinak je to super, ale chce to prostě pokračování!

A dalej?

(Haku, 18. 3. 2010 19:13)

To je koniec---bozicku,ja chcu dalsiuuuuuuuuuuu.

WOW

(Riuu-chan, 1. 1. 2010 21:19)

Páni tak tahle povídka se mi začíná opravdu líbit. Hned jdu na další!! Páni tvé fráze v povídce mě opravdu hodně zaujali!!! Jen tak dál!!

...

(Ebika, 29. 12. 2009 0:56)

Jéé moc poevedené krása:-D

...

(Amami, 25. 12. 2009 9:48)

krásny úvod do nového cyklu

jůů

(Aki, 24. 12. 2009 16:21)

*zpívá si svou písničku (ty víš, jakou)*
Děkuju moc, zlato moje :-*