Jdi na obsah Jdi na menu
 


Style is war!!!!

22. 10. 2009

    Michael se probudil, až s třísknutím dveří. Podívá se na prázdné místo vedle sebe a v hlavě se mu objeví shluk z předešlého večera.Koukne na hodiny na stěně, které ukazují sedm ráno. Posadí se a chce vstát, když ho najednou upoutá papír na nočním stolku. Neváhá a hned se po něm natáhne.

 

 

Promiň. Ale musím naléhavě odjet.Ve škole už jsem omluvený. 
Nevím kdy a jestli se ještě vrátím 
Miluju tě.
Tvůj Daniel

 

        Michael se nevěřícně kouká na lístek, když mu zazvoní mobil, ani neví jak a už ho má v ruce. Zvedne ho jako v transu. 
„Blacku? Vím, že tohle už neděláš, ale určitě tuhle zakázku neodmítneš.“ozve se z telefonu hlas jeho bývalého zprostředkovatele. 
„Ty si nedáš pokoj Deshi?“probere se Míša z transu. „No tak spusť. Nějaké odreagování by bodlo.“
 „Počkej ty to vážně přijímáš? To je super, protože oni chtěli jenom tebe.“řekne Desh. „Ve dvě buď na Bezručově ulici, číslo domu je 205. Tam se všechno dozvíš.“s těmi slovy mobil v jeho ruce oněmí. A on jen nevěřícně třeští oči. ,Jsem debil. Proč jsem to jenom vzal? Chtěl jsem přestat. Uklidni se. Bude to poslední zakázka a pak už doopravdy skončíš.‘ uklidňoval sám sebe v duchu, ale podvědomě tušil, že si to nalhává.

 

        „No? Slyším Jacku.“ řekne Dany červenovlasému pohlednému muži okolo dvaceti pěti let, co sedí naproti němu v křesle. 
„Jde o to Dany, že tvůj otec leží v kómatu a mi nevíme, kdy se probere.“začne Jack. „Někdo ho postřelil a kulka těsně minula páteř a srdce, ale je tu možnost, že jestli se někdy..“ 
„Až.“vyjede po něm Dany. 
„Je tu možnost, že až se probere, bude ochrnutý.“opraví se Jack. „No a zabijáci, co jsou pod námi, se bouří a chtějí dopadnout toho, kdo to udělal, ale jak jistě víš nebude to tak lehké. Domníváme se že to udělal Shadow.“ 
„Shadow? Ten zbloudilý magor?“rozhněval se Dany. „Ten co na nás donášel?“. 
„Jo, přesně ten.“potvrdil mu to Jack. „Tvůj první kluk.“.
 „Jak to víš?“zeptal se zděšeně Dany.
 „Zařídil jsem tehdy docela slušnou částkou, ať se to nikdo nedozví.“usměje se Jack a dál zkoumá jeho výraz. „Ale to teď není důležité. Důležité je, že tě teď musíme dostat na nohy, aby tě uznali zabijáci jako nového šéfíka.“ 
„Nového šéfíka? Jsi spadl z višně?“zařve na něho Daniel. 
„Ve dvě nám přijde pomoct Black. Do té doby ti musíme trošku změnit vzhled zlato.“prohnaně se směje Jack. 
„Black?Ten americký nájemní vrah?“ozve se zvědavě Dany. 
„Nezapomeň, že je nejlepší ve své branži a navíc je to čech.“usměje se Jack Danymu nevěřícnému výrazu. „No tak půjdeme asi nakupovat a ke kadeřníkovi.“ 
„Ke kadeřníkovi? Nejsem HOLKA!!!!“zařve Daniel, to už Jack nevydrží a začne se nekontrolovatelně smát. 
„Já vím, že nejsi holka, ale nevypadáš zrovna třikrát na mafiánského bosa, co nevypadá na mafiána, vypadáš jak student.“směje se mu dál. „Tak pojď. Jdeme k tatérovi.“rekne Jack po tom co se trošku uklidnil a vede zcela ohromeného Daniela ke dveřím.

 

           „Počkej tys to s tím tatérem myslel vážně?!“optá se Dany, když s Jackem vystoupí před tatérstvím Bekus Art Style. 
„No jo.“usměje se Jack. „Musíš přece jenom vypadat trochu jako rebel. Takže teď půjdeš dovnitř a něco si necháš udělat.“podívá se na Danyho výraz. „Ale no tak. Vem to z té lepší stránky, kolik kluků má povoleno nechat si něco udělat? Tak šup a bez ničeho se nevracej!“usmívá se na něho Jack jako andílek. 
„Už jdu pořád.“s těmi slovy vleze do dveří tatérství. Uvnitř ho ovane pronikavá vůně vanilky a on zavzpomíná na jednoho hnědovláska s chladnýma černými oči, kterého ráno zanechal v posteli. Zatřepe hlavou na to teď nemá čas. Rychle vyšlape schody a před ním se objeví stůl s počítačem a telefonem, za kterým sedí černovlasý potetovaný a popiersovaný chlap, který mu připomíná tak trochu šampona. Vedle stolu byl velký gauč a před ním stůl, na kterém ležely knížky s různými knihami s obrázky tetování. 
„Čááůůůůů.“promluví ten černovlasý zjev. „Co si budeš přát.“ 
„Tak to ještě nevím.“prohlásí po chvilce Dan. 
„Tak proč si sem přišel?“usměje se na něho tamtenvivítekdoavoldemorttonení. „Víš co rozhlédni se a možná tě něco napadne. Jinak až něco budeš potřebovat tak jsem Tom.“přestavil se mu.
 „Díky.“usměje se na něho Dany svým zářivým úsměvem Devila, čím způsobí Tomovi tvrdnutí na určitém místě a začne se rozhlížet po místnosti. Je to jen jedna velká místnost rozdělená zíďkami, které Danymu dosahovali skoro k hrudi, na čtyři části. V té, ve které se zrovna nacházel, představovala něco jako čekárnu, ve zbylých třech částech se nacházeli tři taterské židle no spíše lehátka a k nim příslušné strojky. Všude byla cítit ta vůně vanilky, i když nikde neviděl její zdroj, a on byl nucen si zase vzpomenout na svého Míšu. Jeho pohled bezděčně zabloudil ke dvěma mužům. Jeden z nich ležel na lehátku a druhy se nad ním nakláněl a tetoval mu záda.
 „To je Bekus. Patří mu to tady.“zašeptá mu do ucha Tom, který se zničehonic objeví za ním.
„Už jsem se rozhodl.“ozval se po chvíli Dany ignorujíc Tomův dech na svém krku. 
„Ano? A pro co, sluníčko?“promluví na něho Tom. 
„Hmm to co má v pravém uchu nahoře.“kývne k Bekusovi. 
„Ty myslíš to dlouhé labreto s hrotama co mu protíná chrupavku nadvakrát?“otáže se Tom. A dívá se na Bekusovo ucho, kde se mu leskne tenká tyčinka. 
„Jo přesně ten potom chci ještě normální náušnici, propíchnout bradavku a obočí a malý tetování.“začne Dany jmenovat. „A to všechno pokud možno do ..“koukne hodiny, které ukazují devět hodin. „do dvanácti.“otočí se a usměje se na Toma. 
„Tak to máme co dělat.“zamne si ruce jak se těší na krášlení Danyho. ,Ne že by to ten sladký hošan potřeboval.‘projede mu bezděčně hlavou a vede ho k vitrínce se šperky. 
„Začnem asi tím uchem. Co budeš do něho chtít?“ zeptá se Tom. 
„Tu stříbrnou lebku s těma černýma křídly, do obočí ten černý trošku zahnutý labret.“ukazuje mu Dany a Tom vše vytahuje. „Pak ten stříbrný labret do ucha a ten černej kroužek do bradavky.“
 „Hmm máš dobrý vkus.“usměje se Tom a vede ho k jednomu z lehátek. „A to tetování?“

 

               Něco před dvanáctou konečně vyleze z tatérství, s novými dírkami, radami jak se starat o pierci a tetování, aby se nezanítily a s číslem Toma, kdyby něco potřeboval, nebo si chtěl jít jenom s někým vyrazit. Nakonec to přece jen netrvalo všechno tak dlouho. Rozhlídne se a uvidí Jacka v nedaleké zahrádce jedné restaurace. Dojde k němu a čeká až si ho všimne. Ten ho zaregistruje po chvilce a přeměří si ho zkoumavým pohledem. 
„To ti ty tři pierci zabraly tak dlouho?“zeptá se ho nakonec. 
„Ne to ten další a to tetování.“usměje se na Jacka Dany. 
„Tetování? Kde ho máš? A ten další piercing?“zeptá se zvědavě. „Ten pierc někdy asi uvidíš, ale to tetování je tajemství, ke kterému se nedostaneš.“usměje se na něho Dany prohnaně a tajnůstkářsky. 
„Já jsem ti mezitím koupil nějaké oblečení.“usměje se na něho Jack i když by rád věděl kde se to tetování nachází. „Takže nám už zbývá jenom ten kadeřník. Tak pojď zavedu tě k jednomu mému známému.“usměje se a táhne Danyho k jeho autu. Ve dvě už musí být doma na té schůzi s tím zabijákem a nemájí zrovna třikrát čas nazbyt.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Som zvedava...

(Haku, 17. 2. 2010 19:19)

...akeho mafioza z neho spravia,uz teraz mi tecie slinka..

http://nihility.blog.cz/

(Ténèbres, 12. 12. 2009 21:32)

„Shadow? Ten zbloudilý magor?“ To mě tak trochu dostalo. Opravdu pěkné přirovnání. Chudák LS xD xD

dáááááááál dál áááááá dál :D

(sisi/ctenar, 28. 10. 2009 12:19)

strašně se těším, moc moc moc , :D už aby tu byl další díl xD xD xD xD

...

(tess (a-sa-y.estranky.cz), 27. 10. 2009 20:53)

no teda. sice to byly jenom dvě kapitoly, ale můžu s jistotou říct, že tuhle povídku miluju. jenom doufm, že nová kapitola bude co nejdřív a o něco delší. už aby tu byla.

...

(Ebika, 22. 10. 2009 21:14)

Mno, tak to by mě zajímalo, jak na to ti dva zareagují,a le rozhodně se těším na pokráčko!:-D

:-*

(Hinomaru Aki, 22. 10. 2009 17:41)

Miláááčkůůůů, do bradavky néé!! xDD
Jsi užasná, brácha, jako vždy. Miluju Bez zábran!! :-*
Fandím našemu teploučkému piersaři! I když ruce měl studený xD Ať žije Bekus!