Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cyklus přátelství nebo láska? (dokončeno)

Příspěvky

Přátelství nebo láska? VII. konec

7. 7. 2010

V první řadě bych chtěla poděkovat Vám všem, kterým se má povídka líbila!!!  Ale především Vám, které jste mi psali pravidelně komentáře a to Davida666, Haku a Ryuuzaki. Ani netušíte jak  potěší, když se moje výtvory líbí :D. Samozřejmě taky nemůžu zapomenout na skvělou Yuki, autorku těchto stránek (honem přidej nějakou novou povídku, už se nemůžu dočkat na nové dílky od tebe :D)!!!

No tak jsem se tedy (snad úspěšně) dostala ke konci teto povídky :). Vydání posledního dílku jsem trošku natahovala... zjistila jsem, že konce napsat je docela fuška :P, ale na druhou stranu tento dílek je delší než přechozí. Nejprve jsem ho chtěla rozdělit do dvou dílků, ale takhle je to myslím lepší.

Nezbývá než říct jako obvykle "těším se na vaše komentáře" :D a užijte si poslední dílek :).....

Autor: Mizuki

 

Přátelství nebo láska? VI.

17. 6. 2010

Moc se omlouvám za zpoždění :(. Tady máte nový dílek a další se budu snažit přidat co nejdříve.

Vím, vím z Ria jsem udělala takovýho bídáka, tak trošku :D, ale nemohla jsem odolat. 

Autor: Mizuki

 

Přátelství nebo láska? V.

4. 6. 2010

Tento dílek je o Riovi a Tomotim. Po pravdě mi dalo docela zabrat napsat dílek z pohledu Ria. Jsem zvědavá jak se vám to bude zdát :).

Děkuji vám strašně moc za komentáře a jako vždy se těším na další :D.

 Autor: Mizuki

 

Přátelství nebo láska? IV.

27. 5. 2010

Co k tomuto dílku říct? Myslím, že výstižné bude "miluju šťastné konce" :D. Ještě to, ale není úplně poslední díl :P.

Psala jsem sice, že budu vydávat dílky každý pátek, ale tento týden jsem to stihla dřív, tak ho tu máte už dnes :). Omlouvám se chyby, kterých se tam vždy pár najde :(.

Autor: Mizuki

 

Přátelství nebo láska? III.

21. 5. 2010

Jako vždy díky za komentáře, které mě vždy povzbudí k další práci :). V tomto dílku jsem už trošku pohla s dějem, tak uvidím co na to budete říkat :P. Užijte si další dílek a nezapomeňte mi napsat vaše komentáře, moc se na ně těším :D.

Autor: Mizuki

 

Přátelství nebo láska? II.

14. 5. 2010

Moc díky za vaše komentáře u první části :). Tady máte pokračování, snažila jsem se to napsat co nejrychleji, no dopadlo to jak to dopadlo. Je trošku delší než první část, tak snad vás nebude nudit. Budu se těšit na vaše reakce :P. 

Autor: Mizuki

 

Přátelství nebo láska? I.

10. 5. 2010

Je to moje první povídka, tak doufám, že se vám bude aspoň trošičku líbit :). Budu ráda, když budete přidávat komentáře, abych věděla, zda se vám povídka líbí :)-. Je to zatím spíš takový shounen-ai. Budu se těšit na vaše komentáře :)

Autor: Mizuki